Wentylacja

Odpowiednia, skuteczna wentylacja pomieszczeń to podstawa bezpieczeństwa i zdrowych warunków w każdym budynku. Naszym zadaniem jest dostarczenie Klientom optymalnych rozwiązań, które umożliwią uzyskanie prawidłowej cyrkulacji powietrza we wnętrzach mieszkalnych, biurowych czy użytkowych.

Zajmujemy się doborem oraz wykonywaniem systemów wentylacyjnych, których praca jest oparta o rekuperator, a także sprzedażą centrali wentylacyjnych. Proponowane przez nas rozwiązania są gwarancją wydajnego, działającego zgodnie z zapotrzebowaniem budynku systemu, który poprawi jakość powietrza we wnętrzach i zapewni pożądane jego parametry.

Nowoczesna rekuperacja

Zastosowanie rekuperacji w budynkach mieszkalnych jest obecnie jednym z najbardziej opłacalnych, ekologicznych rozwiązań, doskonale sprawdzającym się zarówno w domach, których właścicielom zależy na oszczędności, jak i zaprojektowanych specjalnie z myślą o ochronie środowiska.

Największym atutem systemów wentylacyjnych opartych na rekuperatorach jest odzysk ciepła – korzystają one z ciepła ze zużytego powietrza i przekazują je do powietrza świeżego, które jest wtłaczane do wnętrz. W ten sposób zmniejsza się zapotrzebowanie na ogrzewanie pomieszczeń, co prowadzi do mniejszych kosztów za energię.

Przy realizacji zleceń na systemy wentylacyjne skupiamy się przede wszystkim na doborze odpowiednich rozwiązań, które będą optymalne dla danego budynku. Bierzemy pod uwagę parametry domu oraz oczekiwania naszych Klientów, co pozwala nam na zaprojektowanie systemu działającego wydajnie i w pełni wystarczającego na potrzeby użytkowników.

Następnie wykonujemy cały system, bazując na urządzeniach takich marek, jak Aeris, Lossnay, Neovent, Vent-Axia czy Vental. Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania i techniki montażu, dzięki czemu cała instalacja jest precyzyjnie dostosowana do budynku. Dobieramy odpowiednie przewody na wszystkich kondygnacjach budynku, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia są objęte optymalną wentylacją.

Tworzone przez nas systemy zapewniają doskonałą jakość świeżego powietrza w odpowiedniej ilości.

Centrale wentylacyjne

Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych centrali wentylacyjnych, które są przeznaczone dla budynków biurowych i użytkowych, a także przemysłu. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie optymalnej ilości świeżego powietrza w danym budynku, dzięki czemu zostają w nim zapewnione zdrowe dla użytkowników warunki.

Udostępniamy urządzenia o różnych parametrach, pozwalające na zachowanie pożądanej wilgotności, czystości, a nawet temperatury powietrza. Są to nowoczesne centrale o wysokiej wydajności, wykorzystujące najlepsze rozwiązania, dzięki czemu są opcją wystarczającą dla każdego budynku. Odznaczają się niezawodnością i wysoką funkcjonalnością, są także oszczędne i ekologiczne, co sprawia, że spełniają wymagania pod każdym względem.

Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje pozwalają nam na montaż każdego systemu sprawnie i fachowo, w sposób zgodny z oczekiwaniami i zapotrzebowaniem. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na każde pytanie.

OFERUJEMY

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELAMI

KONTAKT

  • Climaveneta
  • Daikin
  • Fuji Electric
  • Fujitsu
  • Gustav&Nolting GmbH
  • Mitsubishi Electric
  • Stulz

Contech

ul. Pruszkowska 20,
05-830 Nadarzyn

Tel. +48 600 482 141