klimatyzatory przypodłogowe

Przypodłogowe modele klimatyzatorów instalowane są zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i biurowych. Urządzenia cechują się atrakcyjnym wyglądem, niskim poziomem hałasu oraz dobrym rozprowadzeniem nawiewanego powietrza.

Można zamontować je zarówno w systemie SPLIT, jak i MULTISPLIT, obejmującym kilka urządzeń podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej. W ofercie znajdują się urządzenia o mocy chłodniczej w zakresie od 2,5 do 5,0 kW w wersji przypodłogowej oraz od 5,0 do 14,0 kW w wersji podstropowej (montaż przy suficie).

Dostępne urządzenia pozwalają na stworzenie klimatyzacji funkcjonalnej i dostosowanej do potrzeb danego wnętrza. Dzięki szerokiemu wyborowi możliwe jest dobranie takiego modelu, jaki będzie najbardziej odpowiedni pod względem wydajności, oszczędności, a także estetyki.

Urządzenia posiadają duże możliwości regulacyjne, dotyczące nie tylko zadanej temperatury, ale także siły nawiewu oraz innych nowoczesnych funkcji. Sterowanie za pomocą pilota sprawia, że jest to rozwiązanie wygodne i proste w użyciu, odpowiednie zarówno do domu, jak i do biura.

Prezentujemy sprzęt o dużych możliwościach, wyróżniający się także odpornością i długotrwałą żywotnością. Mocna obudowa w nowoczesnym stylu sprawia, że pasuje do niemal każdego wnętrza, a przy tym jest odporny na wiele czynników. Dzięki wysokim parametrom technicznym oraz wygodzie użytkowania stanowi idealne rozwiązanie do każdego wnętrza i może spełnić oczekiwania Klientów pod każdym względem. Klimatyzatory przypodłogowe są wyjątkowo wydajne i proste w montażu.

OFERUJEMY

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELAMI

KONTAKT

  • Climaveneta
  • Daikin
  • Fuji Electric
  • Fujitsu
  • Gustav&Nolting GmbH
  • Mitsubishi Electric
  • Stulz

Contech

ul. Pruszkowska 20,
05-830 Nadarzyn

Tel. +48 600 482 141