klimatyzatory kasetowe

Kasetonowe modele klimatyzatorów instalowane w pomieszczeniach biurowych w sufitach podwieszanych. Rozwiązanie to jest bardzo dobre ze względu na rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu zwłaszcza gdzie występuje duże nasycenie osób, dodatkowo urządzenie jest mało widoczne.

Dostępne są w różnych wariantach w zależności od różnorodności kierunku nawiewanego powietrza. Można je zainstalować zarówno w systemie SPLIT, zakładającym jedno urządzenie, jak i MULTISPLIT, który obejmuje kilka urządzeń podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej. W ofercie znajdują się modele o mocy chłodniczej w zakresie od 3,5 do 13,0 kW.

Prezentowane modele kasetowe odznaczają się bardzo wysoką funkcjonalnością. Montaż klimatyzacji tego typu może zostać z łatwością przeprowadzony w biurach, gdzie urządzenia zapewnią bezpieczne, zdrowe i komfortowe warunki dla pracowników. Wpasowuje się je w sufity podwieszane kasetonowe w taki sposób, że nie odstają od danej powierzchni, tworząc rozwiązanie praktyczne i estetyczne.

Ze względu na ich umiejscowienie najlepiej sprawdzają się we wnętrzach o dużym metrażu. Są niezwykle wydajne, mogą skutecznie poprawić parametry powietrza w danym wnętrzu.

Urządzeniami steruje się za pomocą pilota, dlatego regulacja temperatury, siły czy kierunku nawiewu nie stanowi żadnego problemu. Są przyjazne dla użytkowników, cechuje je także długotrwała żywotność i odporność na wiele czynników. Sprawdzają się niezawodnie przy intensywnym, codziennym użytkowaniu, dzięki czemu spełniają oczekiwania każdego z naszych Klientów. Szeroki wybór modeli o różnych parametrach umożliwia znalezienie opcji odpowiedniej dla wszystkich wnętrz, niezależnie od ich rozmiarów.

OFERUJEMY

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELAMI

KONTAKT

  • Climaveneta
  • Daikin
  • Fuji Electric
  • Fujitsu
  • Gustav&Nolting GmbH
  • Mitsubishi Electric
  • Stulz

Contech

ul. Pruszkowska 20,
05-830 Nadarzyn

Tel. +48 600 482 141