klimatyzatory kanałowe

Kanałowe modele klimatyzatorów instalowane są zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i biurowych. Cechą charakterystyczną jest estetyka, brak widocznych urządzeń, widoczne są jedynie kratki nawiewne oraz wywiewne, niski poziom hałasu oraz dobre rozprowadzenie nawiewanego powietrza.

Istnieje możliwość instalacji urządzeń w systemie SPLIT oraz MULTISPLIT (kilka jednostek wewnętrznych podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej). W ofercie znajdują się urządzenia o mocy chłodniczej w zakresie od 2,5 do 13,0 kW.

Dzięki specjalnej konstrukcji montaż klimatyzacji tego typu wykonuje się tak, by urządzenie było w większości ukryte – znacznie wpływa to na estetykę wnętrz, dlatego stosuje się je najczęściej w domach, mieszkaniach oraz biurach. W ten sposób nie zajmują także wiele przestrzeni użytkowej. Dzięki cichej pracy są rozwiązaniem komfortowym dla użytkowników.

Duże możliwości regulacyjne wpływają na wysoką funkcjonalność, w prosty sposób można ustawić optymalną temperaturę i siłę nawiewu, co ma znaczenie dla wygody i bezpiecznych dla użytkowników warunków.

Oferowane modele są sterowane za pomocą pilota, dzięki czemu korzystanie z ich funkcji jest wyjątkowo proste i wygodne. Stanowią rozwiązanie niezawodne, o wysokich parametrach technicznych, posiadające długą żywotność dzięki odporności na różne czynniki. Wykorzystują najlepsze mechanizmy i nowoczesne rozwiązania, co sprawia, że mogą spełnić oczekiwania każdego Klienta. Są także wydajne i pozwalają na stworzenie optymalnej klimatyzacji w każdym wnętrzu, niezależnie od jego parametrów.

OFERUJEMY

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELAMI

KONTAKT

  • Climaveneta
  • Daikin
  • Fuji Electric
  • Fujitsu
  • Gustav&Nolting GmbH
  • Mitsubishi Electric
  • Stulz

Contech

ul. Pruszkowska 20,
05-830 Nadarzyn

Tel. +48 600 482 141