centrale wentylacyjne

Centrale wentylacyjne stosowane głównie w budynkach biurowych, obiektach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej w celu zapewnienia właściwej ilości świeżego powietrza.

Różnorodność ich wykonania zapewnia utrzymanie nawet najbardziej rygorystycznych parametrów powietrza (temperatura, wilgotność, czystość) i z tego względu znajduje uznanie zarówno w zakładach przemysłowych jak i budynkach biurowych.

Są to urządzenia o najwyższej wydajności, pozwalające na stworzenie optymalnego systemu wentylacyjnego, w tym także rekuperacji, dla każdego budynku o dowolnej ilości kondygnacji. Dostępne są modele o różnych parametrach technicznych, co umożliwia dopasowanie urządzenia do danego obiektu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań zachowują wysoką skuteczność pracy przy oszczędności działania, stanowiąc system ekonomiczny i ekologiczny. Zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by działały niezawodnie przy ciągłej pracy. Charakteryzuje je długa żywotność.

Nowoczesne urządzenia pochodzą od najlepszych w branży producentów, co jest gwarancją ich najwyższej jakości. Ich doskonałe parametry techniczne sprawiają, że mogą z powodzeniem stanowić główny element systemów wentylacji, także rekuperacji, w budynkach wszelkiego typu i o różnych zapotrzebowaniach, zarówno w warunkach biurowych, jak i przemysłowych.

Oferowane centrale umożliwiają zapewnienie odpowiedniej ilości świeżego powietrza o właściwej wilgotności w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu spełniają wszystkie oczekiwania.

OFERUJEMY

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELAMI

KONTAKT

  • Climaveneta
  • Daikin
  • Fuji Electric
  • Fujitsu
  • Gustav&Nolting GmbH
  • Mitsubishi Electric
  • Stulz

Contech

ul. Pruszkowska 20,
05-830 Nadarzyn

Tel. +48 600 482 141